Volné pozice

Business Analyst

​Máte zkušenosti se sběrem a analýzou funkčních a nefunkčních požadavků? Jste si jistý/á v roli odborného partnera zákazníka při návrhu řešení i podpoře obchodníka při zpracování nabídky? Pokud jste se již podílel/a na dodavatelském projektu v segmentu finance nebo telekomunikace, pak hledáme právě vás!

CO VÁS ČEKÁ?
  • business analytik je v Cleverlance spojovacím článkem účastníků projektu od A do Z, tj. od zjišťování a ověřování požadavků se zástupci zadavatele, přes organizaci a vedení řešitelských schůzek, návrhy a prezentace řešení klientovi a vývojovému týmu, včetně projednávání případných dodatečných změn v dodávce, modelování procesů, zpracování návrhů obrazovek, až po podporu při přípravě UAT testů
  • primárně budete odpovědný/á za tvorbu business analýz a kvalitní analytické dokumentace

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • orientujete se v současných metodách a CASE nástrojích, používaných při zjišťování požadavků, jejich analýze, specifikaci a ověřování
  • vítáme vaše zkušenosti z dodávky IT projektů v banking nebo telco sektoru
  • nejsou vám cizí pojmy jako jsou requirement analysis, use case, prototypování, modelování v EA a UML, JIRA
  • u nás zúročíte své zkušenosti s agilním vývojem SW
  • dokážete kvalitně vést workshopy, umíte naslouchat a současně umíte pracovat systematicky a prioritizovat podstatné informace a postupy
  • zakládáte si na svém analytickém přístupu, spolehlivosti, pečlivosti a prezentačních dovednostech
  • skvěle ovládáte češtinu a výborně angličtinu v písemné i ústní formě

CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
  • mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Analýza
Datum nástupu: Dohodou