Volné pozice

Fullstack Developer - React / Java

​Preferuješ kombinaci vývoje v Reactu a Javě a zajímají tě inovace? Zapoj se do našeho týmu, který vyvíjí moderní bankovní platformu a je českým leaderem v dodávce aplikací pro Multibanking.

CO VÁS ČEKÁ?
  • budeš se podílet na návrhu a vývoji frontendu naší No-Code Software Development platformy a Multibanking aplikací pro naše zákazníky – více informací tomto řešení najdeš na https://www.cleverlance.com/cz/multichannel
  • dostaneš se i k technické analýze a softwarové architektuře
  • budeš odpovědný/á za kvalitu naprogramování a dodání svěřené části aplikace, včetně kvalitního otestování a dokumentace

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • ​v této roli zúročíš svou pokročilou praktickou znalost vývoje v Reactu a JavaScriptu
  • využiješ své zkušenosti ve vývoji v Java EE, Spring Framework, HTML, CSS, REST API, Git, npm
  • výhodou by pro tebe byla znalost Node.js, Webpack, Material Design, React, Bootstrap
  • pomůže ti tvá zkušenost s agilním vývojem SW na projektech, kterých ses účastnil/a
  • body nasbíráš svou případnou zkušeností s řízením malého týmu vývojářů, ale není to podmínkou
  • skvěle ovládáš češtinu a výborně angličtinu

CO NABÍZÍME?
  • zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, vyberete si z bohaté nabídky interních a externích školení - více informací na Facebooku Cleverlance
  • moderní kanceláře na Palmovce v blízkosti stanice metra, s kvalitním zázemím i pro sportovce a milovníky kvalitního jídla
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Lokalita: Praha
Obor: Vývoj
Datum nástupu: Dohodou